Franquista

Vicent Jaumot

Cognom 1er: 
Vicent
Cognom 2on: 
Jaumot
Nom: 
Manuel
Lloc d'orígen: 
Llessui
Municipi d'orígen: 
Sort
Provincia d'orígen: 
Lleida
Data Mort: 
Dt, 06/09/1938
Indret Mort: 
Serra de Cavalls
Data Mort Estimada: 
06/09/1938

Ordú Villamor

Cognom 1er: 
Ordú
Cognom 2on: 
Villamor
Nom: 
Ángel
Lloc d'orígen: 
Bóveda de la Ribera
Municipi d'orígen: 
Medina de Pomar
Provincia d'orígen: 
Burgos
Data Mort: 
Dg, 18/09/1938
Indret Mort: 
Equip quirúrgic de Sort
Lloc Mort: 
Sort
Municipi Mort: 
Sort
Comarca Mort: 
Pallars Sobirà
Data Mort Estimada: 
18/09/1938

Santamarta Trapero

Cognom 1er: 
Santamarta
Cognom 2on: 
Trapero
Nom: 
Alfredo
Lloc d'orígen: 
Grajalejo de las Matas
Municipi d'orígen: 
Villamoratiel de las Matas
Provincia d'orígen: 
León
Data Mort: 
Dl, 29/08/1938
Indret Mort: 
Equip quirúrgic de Sort
Lloc Mort: 
Sort
Municipi Mort: 
Sort
Comarca Mort: 
Pallars Sobirà
Data Mort Estimada: 
29/08/1938

Pérez Fuertes

Cognom 1er: 
Pérez
Cognom 2on: 
Fuertes
Nom: 
Benito
Lloc d'orígen: 
Uncastillo
Municipi d'orígen: 
Uncastillo
Provincia d'orígen: 
Saragossa
Data Mort: 
Dc, 03/08/1938
Indret Mort: 
Equip quirúrgic de Sort
Lloc Mort: 
Sort
Municipi Mort: 
Sort
Comarca Mort: 
Pallars Sobirà
Data Mort Estimada: 
03/08/1938

Sampedro Villares

Cognom 1er: 
Sampedro
Cognom 2on: 
Villares
Nom: 
Avelino
Data Mort: 
Dt, 02/08/1938
Indret Mort: 
Hospital militar
Lloc Mort: 
Gerri de la Sal
Municipi Mort: 
Baix Pallars
Comarca Mort: 
Pallars Sobirà
Data Mort Estimada: 
02/08/1938

Arbeláiz Ribera

Cognom 1er: 
Arbeláiz
Cognom 2on: 
Ribera
Nom: 
José
Lloc d'orígen: 
Irún
Municipi d'orígen: 
Irún
Provincia d'orígen: 
Guipuzcoa
Data Mort: 
Dt, 02/08/1938
Indret Mort: 
Les Bollades
Lloc Mort: 
Sort
Municipi Mort: 
Sort
Comarca Mort: 
Pallars Sobirà
Data Mort Estimada: 
02/08/1938

Antolín Alonso

Cognom 1er: 
Antolín
Cognom 2on: 
Alonso
Nom: 
Bonifacio
Lloc d'orígen: 
Riocavado de la Sierra
Municipi d'orígen: 
Riocavado de la Sierra
Provincia d'orígen: 
Burgos
Data Mort: 
Dg, 14/08/1938
Indret Mort: 
Equip quirúrgic de Sort
Lloc Mort: 
Sort
Municipi Mort: 
Sort
Comarca Mort: 
Pallars Sobirà
Data Mort Estimada: 
14/08/1938

Sáenz Martínez

Cognom 1er: 
Sáenz
Cognom 2on: 
Martínez
Nom: 
José
Lloc de veïnatge: 
Bilbao
Municipi de veïnatge: 
Bilbao
Província de veïnatge: 
Vizcaia
Data Mort: 
Dt, 02/08/1938
Lloc Mort: 
Gerri de la Sal
Municipi Mort: 
Baix Pallars
Comarca Mort: 
Pallars Sobirà
Data Mort Estimada: 
02/08/1938

López Domingo

Cognom 1er: 
López
Cognom 2on: 
Domingo
Nom: 
Eloy
Lloc d'orígen: 
San Juan del Monte
Municipi d'orígen: 
San Juan del Monte
Provincia d'orígen: 
Burgos
Data Mort: 
Dv, 19/08/1938
Indret Mort: 
Equip quirúrgic de Sort
Lloc Mort: 
Sort
Municipi Mort: 
Sort
Comarca Mort: 
Pallars Sobirà
Data Mort Estimada: 
19/08/1938

Zabaleta Zabaleta

Cognom 1er: 
Zabaleta
Cognom 2on: 
Zabaleta
Nom: 
Tomàs
Lloc d'orígen: 
Oñate
Municipi d'orígen: 
Oñate
Provincia d'orígen: 
Guipuzcoa
Data Mort: 
Ds, 20/08/1938
Indret Mort: 
Equip quirúrgic de Sort
Lloc Mort: 
Sort
Municipi Mort: 
Sort
Comarca Mort: 
Pallars Sobirà
Data Mort Estimada: 
20/08/1938